XII Festiwal Nauki (20.06.2017)

Utworzono dnia 20.06.2017

Festiwal Nauki od dwunastu lat poświęcony jest najzdolniejszym uczniom Szkoły Podstawowej  nr 1 w Lubaczowie. W tym roku hasło przewodnie to ,,Bliżej natury…”.

Podczas tegorocznej uroczystości prymusi kl. IV-VI opowiadali o sobie, o swoich zainteresowaniach. Po prezentacji uczniów odbyła się część artystyczna.

Wystąpili w niej uczniowie kl. IV b, V a, V b, VI c (Hubert Garus, Julia Sochań, Klaudia Lech, Artur Kornaga, Konrad Reizer, Martyna Lewicka, Piotr Gliniak, Natalia Łepcio, Sara Bundz, Oliwia Czucha, Martyna Kuchta, Aleksandra Bednarczyk, Oliwia Bednarz, Aleksandra Dec, Bartosz Hec, Aleksandra Kornaga, Martyna Kostek, Gabriela Lewicka, Anna Łeska, Karolina Mróz, Patrycja Solilak, Karolina Tarnawska, Julia Zegarlicka, Weronika Zielnik, Wiktoria Kobylarz, Jakub Oleszyscki, Natalia Misztal, Michał Broź, Kacper Huk, Franciszek Sieradzki, Łukasz Pachla).

Uczniowie należący do szkolnej grupy teatralnej ,,Echo” przygotowali bajkę pt. ,,Shrek”.
Ponadto zaprezentowali na scenie swoje umiejętności taneczne i wokalne.

Dzieci przygotowała pani Marzena Kruk-Młynarowicz (nauczyciel języka polskiego).

Za piękną dekorację odpowiedzialna była pani Jolanta Łabisz (nauczyciel matematyki).

Najprzyjemniejszym punktem festiwalu było wręczenie przez dyrektora szkoły pana Piotra Salika i panią wicedyrektor Ewę Swatek listów gratulacyjnych dla rodziców.

Koordynatorem festiwalu była pedagog szkoły pani Dorota Habało.
Za przygotowanie poczęstunku odpowiedzialni byli wychowawcy i nauczyciele kl. IV-VI.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii (część zdjęć udostępniona dzięki uprzejmości pana Janusza Potocznego).