XIII Festiwal Nauki

Utworzono dnia 19.06.2018

Za nami XIII Festiwal Nauki… uroczystość poświęcona najzdolniejszym uczniom naszej szkoły…Tegoroczne hasło przewodnie to ,,Różne oblicza miłości…”

W tym roku szkolnym w uroczystości wzięli udział prymusi kl. IV-VII oraz II i III gim.
Po ich prezentacji odbyła się część artystyczna, w której wystąpili uczniowie kl. IV c, V b, VI a, VI b i VII c.

Uczniowie należący do szkolnej grupy teatralnej ,,Echo” przygotowali  przedstawienie kabaretowe pt. ,,Mężczyzna w oczach kobiety”. Ponadto dzieci zaprezentowały na scenie swoje umiejętności oratorskie, taneczne do piosenki ,,Despacito”  i wokalne (,,Radość najpiękniejszych lat”, ,,Dziękuję rodzicom”).

Uczniów przygotowała pani Marzena Kruk-Młynarowicz (opiekun szkolnej grupy teatralnej ,,Echo”).

Kolejnym punktem festiwalu było wręczenie przez dyrektora szkoły pana Piotra Salika i panie wicedyrektor Ewę Swatek i Martę Szpyt listów gratulacyjnych dla rodziców.

Koordynatorem XIII Festiwalu Nauki była pedagog szkoły Dorota Habało.

Piękną dekorację przygotowała pani Jolanta Łabisz (nauczyciel matematyki). W dekorowaniu sali pomagała pani Monika Kaczor.

Uczniowie biorący udział w części artystycznej to: Hubert Garus, Julia Sochań, Jan Kaczor, Jagoda Czebanyk, Julia Zielińska, Aleksandra Bednarczyk, Oliwia Bednarz, Aleksandra Dec, Bartosz Hec, Aleksandra Kornaga, Martyna Kostek, Karolina Mróz, Gabriela Lewicka, Anna Łeska, Patrycja Solilak, Jagoda Skibicka, Karolina Tarnawska, Julia Zegarlicka, Weronika Zielnik, Wiktoria Kobylarz, Jakub Oleszycki, Natalia Misztal, Klaudia Lech, Piotr Gliniak, Martyna Lewicka, Łukasz Głuszyk.

mkm

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Grudzień 2018